Hulajnogi Razor – profil marki.

Razor na rynku hulajnóg obecny jest już od wielu lat. W 2000 r. kiedy powstała firma chyba nikt nie spodziewał się tak szybkiego sukcesu. W zaledwie 6 miesięcy od rozpoczęcia produkcji sprzedano 5 milionów hulajnóg! Produkty Razora od samego początku cieszyły się popularnością i już w 2001 r. zdobyły tytuł zabawki roku. Standardowa oferta pojazdów uniwersalnych do rekreacyjnej jazdy miejskiej została poszerzona o hulajnogi elektryczne, wyczynowe czy trójkołowe. Dzisiaj śmiało można powiedzieć, że ta marka oferuje pełną gamę hulajnóg dla osób młodszych, dzieci, osób starszych o różnych potrzebach, lubiących jeździć rekreacyjnie, trzaskać grube triczki na skateparkach czy ceniących sobie mobilność i napęd elektryczny. Od pierwszego dnia istnienia, Razor skupił się na tworzeniu wysokiej klasy produktów, które zapewnią niesamowite wrażenia z jazdy. Aby to osiągnąć wykorzystywane są najlepsze materiały w połączeniu z najnowocześniejszą technologią wytwarzania i normami bezpieczeństwa.  Razor przez lata zaskarbił sobie zaufanie i stał się liderem branży.

 

Hulajnogi Uniwersalne/Klasyczne

Pojazdy z tej linii stworzone by dawać frajdę i czerpać przyjemność z codziennej miejskiej jazdy. Możemy znaleźć także modele z większymi kółkami dla jeszcze większego komfortu podczas pokonywania trudnych terenów i jazdy na dłuższych dystansach.

 

 

Hulajnogi Wyczynowe

Do tej kategorii zaliczamy przede wszystkim serię Beast, która została stworzona przez profesjonalistów. Na tych hulajnogach można zacząć przygodę z trickami. Wykonana z trwałych materiałów, posiada wzmocnioną kierownicę w kształcie Y, która zapewni wytrzymałość podczas katowania na skate parku.

 

Hulajnogi / Pojazdy Elektryczne

Kto nie lubi czasem się polenić, wcisnąć gaz do dechy i poszaleć na drodze? Dla amatorów elektrycznego napędu firma Razor przygotwała hulajnogi z napędem, longboardy, waveboardy czy hoverboardy. Dla osób szukających dodatkowych wrażeń oferowane są min. Crazy Carty czyli zajawkowe maszynki do latania bokiem po parkingu 🙂

 

Pojazdy Ride On

Fani grawitacji też znajdą coś dla siebie. Trójkołowe zestawy wprowadzą Cię w świat driftu. A może chcesz poczuć się jak na morskiej fali surfując na ripsurfie?